Szkoła Podstawowa w Stolnie

Nawigacja

Menu artykułów

-> Dokumenty szkolne
-> Gazetka szkolna
-> Historia szkoły
-> Informatyka i technika
-> Język angielski
-> Kadra
-> Nasza Gmina
-> Nasze sukcesy
-> Pedagog
-> Petycje
-> Przedmiotowe Zasady Oceniana
-> Rekrutacja do przedszkola
-> Sala gimnastyczna
-> Samorząd szkolny
-> Szkolny Ośrodek Kariery
-> Świetlica

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

W szkole nie musi być nudno

Ubiegły tydzień obfitował w wydarzenia. W czwartek, 6.12.2012, świętowaliśmy Mikołajki. Z inicjatywy Samorządu Szkolnego uczniowie zamienili się w małych i dużych Mikołajów. Takie przebranie gwarantowało "nietykalność" na lekcjach, czyli uczeń nie mógł być pytany.
Kolejny cykliczny dzień profilaktyczny odbył się w piątek. Tym razem hasłem przewodnim było "Stop cyberprzemocy". Z tej okazji klasa V pod opieką pedagoga wystawiła przedstawienie związane z tym tematem. Nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu na plakat o tej tematyce.
Samorząd Uczniowski umilając czas przed Świętami Bożego Narodzenia zorganizował i własnoręcznie udekorował żywą choinkę wykorzystując do tego celu świeże owoce pomarańczy i cytryn. Więcej informacji i zdjęć znajdziecie w galerii
Strojenie choinki

Mikołajki

Stop cyberprzemocy

Dyskoteka andrzejkowa

29 listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas IV-VI sp i I-III gimnazjum. Zdjecia z tej impraezy można zobaczyć w galerii.

Galeria

Szkolny Dzień Życzliwości

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień - to dość mało rozpowszechnione święto obchodzone 21 listopada, dlatego uczniowie naszej szkoły pod okiem Doroty Wałęga postanowili to zmienić. 


Przygotowania do tego wyjątkowego dnia trwały cały tydzień. Każda klasa w naszej szkole otrzymała do wykonania plakat promujący życzliwość i tolerancję oraz symbole uśmiechniętych buziek, które uczniowie i nauczyciele nosili kilka dni.

Galeria

Święto Niepodległości

Święta państwoweŚwięto Odzyskania Niepodległości - najważniejsze polskie święto narodowe związane z odzyskaniem w 1918 roku, po 123 latach zaborów, niepodległości.. 12 listopada w naszej szkole odbył się poranek z okazji rocznicy Święta Niepodległości. Wszyscy uczniowie w skupieniu wysłuchali historii związanej z tym świętem. Poranek przygotowała klasa V i VI wraz z paniami:Iwoną Duliszewską i Małgorzatą Holką

Dzień Edukacji Narodowej

12 października był dniem niezwykłym. Samorząd szkolny, z opiekunem Dorotą Wałęgą przygotował uroczystość związaną z Dniem Edukacji. Były wiersze, życzenia i gromkie odśpiewanie 100 lat. Nastąpiło również ogłoszenie wyników na najsympatyczniejszego nauczyciela i pracownika szkoły. Bezapelacyjnie ten tytuł otrzymał pan Andrzej Szufarski-nauczyciel muzyki, plastyki i techniki oraz Andrzej Kalinowski-kierowca autobusu szkolnego. Następnie wzorem telewizyjnego show "Kocham Cie Polsko" odbył się konkurs "Kocham Cię szkoło", w którym wystąpiły 2 drużyny pszczółek i żabek odpowiadały na trudne pytania. W rezultacie zmagań zwycięską drużyną zostały pszczółki. Fotorelacje z imprezy oczywiście można zobaczyć w galerii.

Galeria

Z wizytą w Sejmiku Wojewódzkim w Toruniu

5 października 40 uczniów gimnazjum pojechało do Torunia by zaznajomić się ze strukturę i zasadami działania Urzędu Marszałkowskiego. Uczniowie usiedli w ławach radnych Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, mogli zadawać pytania, a nawet spróbowali głosować. Otrzymali również drobne upominki i wstęp do Centrum Sztuki Współczesnej. Następnie sprawdzili czy Krzywa Wieża jest naprawdę krzywa a w Domu Kopernika nadal unosi się jego duch. Wszystkim uczestnikom wyjazd się podobał i już snują plany a może teraz do Sejmu?

Galeria

Święto szkoły

Tradycyjnie jak w każdym roku szkolnym, we wrześniu uroczyście obchodziliśmy święto szkoły. Świętowanie z okazji rocznicy nadania imienia szkole podstawowej połączone było z pasowaniem uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na uczniów tych szkół. Wszystkim nowym, pełnoprawnym uczniom życzymy powodzenia.


Galeria

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/13

No i zaczęło się! 3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nauce, a nauczycielom dużo cierpliwości i satysfakcji z pracy. Dla pocieszenia podajemy, że 28 czerwca znowu będą wakacje!!!

Galeria

Nowy rok szkolny

Zakończenie roku szkolnego

No i doczekaliśmy się końca. Nareszcie wakacje!!!!

29 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2011/12.Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom życzymy dobrego wypoczynku, samych słonecznych dni i do zobaczenia we wrześniu !!!

Galeria

Ognisko klasy I

6 czerwca uczniowie klasy I gimnazjum spotkali się na ognisku w Rybieńcu. Wspólne popołudnie pozwoliło na lepsze poznanie się, integrację i oczywiście dobrą zabawę. W przygotowaniu ogniska uczestniczyli rodzice: państwo Jurzec i pani Rudolf, za co uczniowie dziękują.

Galeria
Wygenerowano w sekund: 0.07
335,549 Unikalnych wizyt