Szkoła Podstawowa w Stolnie

Nawigacja

Menu artykułów

-> Dokumenty szkolne
-> Gazetka szkolna
-> Historia szkoły
-> Informatyka i technika
-> Język angielski
-> Kadra
-> Nasza Gmina
-> Nasze sukcesy
-> Pedagog
-> Petycje
-> Rekrutacja do przedszkola
-> Sala gimnastyczna
-> Samorząd szkolny
-> Szkolny Ośrodek Kariery
-> Świetlica

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Święto Niepodległości

Święta państwowe93 lata temu Polska odzyskała niepodległość. Przypomnieniem tego ważnego wydarzenia zajęli się uczniowie kl. III gimnazjum, którzy przygotowali tematyczny apel. Wszyscy w skupieniu wysłuchali wierszy i piosenek nawiązujących do tego ważnego święta.

Galeria

Wycieczka do Warszawy

W dniach 18-19 października uczniowie gimnazjum w ramach projektu "Za rękę z Einsteinem" udali się do stolicy by zwiedzić:Muzeum Wojska Polskiego, Bibliotekę Uniwersytecką - ogród dolny i górny, Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Powstania Warszawskiego. Atrakcją wycieczki było również „Za rękę z Einsteinem w terenie” – edukacyjna gra terenowa na obszarze schroniska i oczywiście dyskoteka.
Po drodze młodzież miała okazję zapoznać się z działaniem elektrowni wodnej w Starym Młynie i obejrzeć trofea myśliwskie.

Galeria

Finał Wojewódzkiego Konkursu Profilaktycznego "Trzeźwy Umysł - Zdrowy Umysł"

W sobotę 15 października 2011 r. w Zespole Szkół nr 2 w Robakowie odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Profilaktycznego "Trzeźwy umysł-zdrowy umysł": hasło konkursu "Młodzież wolna od nałogów".
Warunkiem przystąpienia do konkursu było napisanie i nagranie piosenki profilaktycznej. W czasie finału uczniowie brali udział w różnorodnych konkurencjach-scenki teatralne, rysunek, test wiedzowy i konkurencje sportowe.Zwycięzcą w tym roku zostało gimnazjum w Bobrownikach, nasza szkoła zajęła V miejsce. Wszystkie szkoły oraz uczestnicy otrzymali nagrody. Gratulujemy.


Galeria

Dzień Edukacji Narodowej

W Dniu Edukacji Narodowej, samorząd szkolny pamiętał o wszystkich pracownikach szkoły. Były życzenia, laurki oraz program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły.

Galeria

Dyskoteka

29 września 2011 z okazji Dnia Chłopaka odbyła się dyskoteka szkolna. Wszyscy bawili się wspaniale i już oczekują na następnej.

Galeria

Próbna ewakuacja szkoły

Trening czyni mistrza. Dbając o bezpieczeństwo uczniów i pracowników 28 września 2011 straż pożarna z Chełmna przeprowadziła próbną ewakuację szkoły.

Galeria

Święto szkoły

Tradycyjnie jak w każdym roku szkolnym, we wrześniu uroczyście obchodziliśmy święto szkoły. Świętowanie z okazji rocznicy nadania imienia szkole podstawowej połączone było z pasowaniem uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na uczniów tych szkół. Wszystkim nowym, pełnoprawnym uczniom życzymy powodzenia.

Po części oficjalnej, uczniowie spotkali się na świetlicy, by dokonać wyboru Miss i Mistera szkoły, następnie w klasach wraz z wychowawcami tworzono propozycje na logo szkoły

Galeria

Powitanie jesieni

23 września klasa I gimnazjum powitała jesień organizując wspólne ognisko integracyjne. Humor dopisywał uczestnikom, a pieczone kiełbaski i ziemniaki smakowały wszystkim.

Galeria

Rozpoczęcie roku 2011/12

No i zaczęło się! 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nauce, a nauczycielom dużo cierpliwości i satysfakcji z pracy. Dla pocieszenia podajemy, że 29 czerwca znowu będą wakacje!!!

Galeria
Wygenerowano w sekund: 0.09
254,485 Unikalnych wizyt