Szkoła Podstawowa w Stolnie

Nawigacja

Menu artykułów

-> Dokumenty szkolne
-> Gazetka szkolna
-> Historia szkoły
-> Informatyka i technika
-> Język angielski
-> Kadra
-> Nasza Gmina
-> Nasze sukcesy
-> Pedagog
-> Petycje
-> Przedmiotowe Zasady Oceniana
-> Rekrutacja do przedszkola
-> Sala gimnastyczna
-> Samorząd szkolny
-> Świetlica
-> Szkolny Ośrodek Kariery

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Kadra

<

Nasza dyrekcja

Beata Gajek

nauczyciel jezyka polskiego, terapii pedagogicznej i logopedii. Propaguje zdrowy styl życia, promuje szkołę na zewnątrz

Anna Zawolińska

Od 1.09.2017 r. pełni funkcję zastępcy dyrektora w Szkole Podstawowej w Stolnie. Absolwentka teologii, oligofrenopedagogiki, historii i zajęć artystycznych.

 

Nauczyciele

  1. Beta Elżbieta -wychowanie przedszkole
  2. Blażejewicz Anna- wychowanie przedszkolne
  3. Ciupak Kamila
  4. Duliszewska Iwona-język niemiecki, język angielski
  5. Gajek Beata - dyrektor, geografia
  6. Glugla Anna - matematyka, rewalidacja
  7. Grzędzicka Katarzyna-historia, wos, edb, język polski
  8. Jóźwik Dorota-edukacja wczesnoszkolna
  9. Kościńska Marta -wychowanie przedszkolne
  10. Krzywdzińska Ilona - język polski, terapia pedagogiczna, rewalidacja
  11. Leszczyńska Agnieszka-nauczyciel wspomagający
  12. Madeja Justyna - matematyka, rewalidacja
  13. Matus Marek-wf
  14. Milarska Katarzyna- religia
  15. Nowicka-Marchewka Beata -biologia, chemia, fizyka
  16. Olewniczak Ilona-wychowane przedszkolne
  17. Ordońska Mariola -świetlica, biblioteka
  18. Otremba Karolina- wychowanie przedszkolne
  19. Rezmer- Borucińska Małgorzata pedagog, terapia pedagogiczna
  20. Rudolf Iwona - edukacja wczesnoszkolna
  21. Sadowska Małgorzata-edukacja wczesnoszkolna, logopedia
  22. Strupowska Oliwia
  23. Szepielak Sylwia
  24. Szulc Alicja - informatyka, technika,wychowanie do życia w rodzinie
  25. Uniejewska Anna- edukacja wczesnoszkolna
  26. Wegner Danuta-język niemiecki, plastyka, rewalidacja
  27. Więckowska Katarzyna -muzyka
  28. Wojciechowska Karolina-wf, przyroda, świetlica , gimnastyka korekcyjna
  29. Zawolińska Anna - wicedyrektor, technika,WOS, religia
 

Pracownicy administracji i obsługi

  1. Ernestowicz Małgorzata
  2. Górska Barbara
  3. Lewandowska Anna
  4. Pasińska Dorota
  5. Rybacki Zbyszek
  6. Sadowska Agnieszka
  7. Sołtys Bożena

Wygenerowano w sekund: 0.08
347,000 Unikalnych wizyt