Szkoła Podstawowa w Stolnie

Nawigacja

Menu artykułów

-> Dokumenty szkolne
-> Dostępność w szkole
-> Gazetka szkolna
-> Historia szkoły
-> Informatyka i technika
-> Kadra
-> Nasza Gmina
-> Nasze sukcesy
-> Pedagog
-> Petycje
-> Przedmiotowe Zasady Oceniana
-> Rekrutacja do przedszkola
-> Sala gimnastyczna
-> Samorząd szkolny
-> Świetlica
-> Szkolny Ośrodek Kariery

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Dzień Edukacji Narodowej

W Dniu Edukacji Narodowej, samorząd szkolny pamiętał o wszystkich pracownikach szkoły. Były życzenia, laurki oraz program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły.

Galeria

Dyskoteka

29 września 2011 z okazji Dnia Chłopaka odbyła się dyskoteka szkolna. Wszyscy bawili się wspaniale i już oczekują na następnej.

Galeria

Próbna ewakuacja szkoły

Trening czyni mistrza. Dbając o bezpieczeństwo uczniów i pracowników 28 września 2011 straż pożarna z Chełmna przeprowadziła próbną ewakuację szkoły.

Galeria

Święto szkoły

Tradycyjnie jak w każdym roku szkolnym, we wrześniu uroczyście obchodziliśmy święto szkoły. Świętowanie z okazji rocznicy nadania imienia szkole podstawowej połączone było z pasowaniem uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na uczniów tych szkół. Wszystkim nowym, pełnoprawnym uczniom życzymy powodzenia.

Po części oficjalnej, uczniowie spotkali się na świetlicy, by dokonać wyboru Miss i Mistera szkoły, następnie w klasach wraz z wychowawcami tworzono propozycje na logo szkoły

Galeria

Powitanie jesieni

23 września klasa I gimnazjum powitała jesień organizując wspólne ognisko integracyjne. Humor dopisywał uczestnikom, a pieczone kiełbaski i ziemniaki smakowały wszystkim.

Galeria

Rozpoczęcie roku 2011/12

No i zaczęło się! 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nauce, a nauczycielom dużo cierpliwości i satysfakcji z pracy. Dla pocieszenia podajemy, że 29 czerwca znowu będą wakacje!!!

Galeria
Wygenerowano w sekund: 0.02
403,744 Unikalnych wizyt