Menu artykułów
· Dokumenty szkolne
· Fizyka
· Gazetka szkolna
· Geografia-egzaminy gimnazjalne
· Historia szkoły
· Informatyka
· Kadra
· Klasy
· Nasza Gmina
· Nasze sukcesy
· Pedagog
· Petycje
· Sala gimnastyczna
· Samorząd szkolny
· Szkolny Ośrodek Kariery
· Świetlica
· Technika. Zajęcia techniczne
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Powitanie

Witaj na stronie

Zespołu Szkół nr 1 w Stolnie


Zapobieganie grypie
W związku ze zwiększoną ilością zachorowań na grypę publikujemy broszurę Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Chełmnie informującą o profilaktyce.
Zapobieganie grypie
w szkołach i placówkach oświatowych
Mistrzostawa powiatu w piłce siatkowej
SportW piątek (5.02)w naszej sali gimnastycznej odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych. Reprezentacja chłopców zdobyła drugie miejsce za uczniami z gimnazjum nr 1 w Chełmnie zwyciężając z reprezentacją Unisławia i Lisewa. Dziewczęta zajęły czwarte miejsce a zwyciężyły w tej kategori uczennice gimnazjum nr 1 w Chełmnie.
/K.Wojciechowska/

Galeria
Wieczór nocnych marków
Wydarzenia szkolne4 lutego odbyło się spotkanie uczniów szkoły podstawowej i nauczycieli na wspólnej nauce i zabawie. Jako, że w tym dniu był tłusty czwartek, spotkanie było osnute wokół pączków i tradycji z nimi związanych. Wśród wielu konkurencji było: układanie tangramów, tworzenie przepisu na pączki, ćwiczenia multimedialne z historii i przyrody, zabawy językowe z karnawałem. Wszyscy uczestnicy z apetytem zjedli pączki oraz uczestniczyli we wspólnej zabawie.

Galeria
Dowozy uczniów w II semestrze roku szkolnego
Bal karnawałowy
Wydarzenia szkolneBal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez najmłodszych, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
W dniu 14 stycznia uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas I-III bawili się na balu karnawałowym 2016. Uczniowie zaprezentowali swoje piękne stroje oraz dobre humory. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym uczniom . Pozostały wspaniałe wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego karnawału.Galeria

Orszak Trzech Króli
Jasełka i wigilie
Święta22 grudnia w naszej szkole panował od rana nastrój świąteczny. Uczniowie klasy V przez wiele tygodni przygotowywali jasełka, które pokazali całej społeczności szkolnej . W klasach odbyły się klasowe Wigilie. Były życzenia, prezenty i wspólne śpiewanie kolęd. Wszystkim uczniom, pracownikom szkoły i rodzicom życzymy wesołych świąt

Galeria
Życzenia świąteczne
Konkurs piosenki świątecznej po angielsku
ŚwiętaW środę 16 grudnia dziesięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie piosenki świątecznej w języku angielskim zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Wabczu. Do konkursu stanęły cztery duety i dwoje solistów przygotowanych przez panie Danutę Wegner i Iwonę Duliszewską. Konkurowali oni z uczniami z Wabcza i Robakowa. W kategorii „Szkoła Podstawowa” maksymalną liczbą punktów i I miejsce zdobył uczeń naszej szkoły Kamil Marczak z klasy V za piękną interpretację kolędy „O Tannenbaum / O Christmas Tree”. Również uczennice Gimnazjum w Stolnie mogą się pochwalić sukcesami: I miejsce wyśpiewały Zosia Rakowska i Ala Ostałowska z klasy II piosenką „Merry Christmas Everyone”, a Weronika Biesiada i Sara Piotrzkowska z klasy III zajęły miejsce III z piosenką „All I Want for Christmas Is You”.
/I.Duliszewska/

Galeria
Warsztaty przedświąteczne
Święta18 grudnia w naszej szkole odbyły się warsztaty artystyczno-rękodzielnicze, na których uczniowie naszej szkoły pod opieką pań Katarzyny Grzędzickiej i Danuty Wegner tworzyli ekologiczne upominki dla najbliższych z materiałów odpadkowych. W twórczej atmosferze z różnych materiałów jak rolki, tubki, plastikowe i szklane butelki, metalowe puszki i inne powstawały między innymi kolorowe bransoletki, ozdoby świąteczne, ażurowe dekoracje, puszki dekoracyjne, zabawki dla milusińskich oraz organizery na biurko.
/D. Wegner/


Galeria
Wigilia dla seniów
Święta15 grudnia w "Zajeździe Pomorskim" odbyła się tradycyjna Wigilia dla seniorów z naszej gminy. Uroczystość uświetniły występy naszych uczniów, którzy pod opieką pani Beaty Gajek i Anny Zawolińskiej przygotowali i przedstawili tradycyjne jasełka.

Galeria