Zespół Szkół nr 1 w Stolnie

Nawigacja

Menu artykułów

-> Dokumenty szkolne
-> Fizyka
-> Gazetka szkolna
-> Historia szkoły
-> Informatyka
-> Język angielski
-> Kadra
-> Nasza Gmina
-> Nasze sukcesy
-> Pedagog
-> Petycje
-> Sala gimnastyczna
-> Samorząd szkolny
-> Szkolny Ośrodek Kariery
-> Świetlica

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Powitanie

Witaj na stronie

Zespołu Szkół nr 1 w Stolnie


Tłusty czwartek

W rytmach ulubionych piosenek 23 lutego w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa. Oprócz wspólnej zabawy dużo emocji wywołała "Randka w ciemno" oraz wybór Miss i Mistera dyskoteki. Zwycięzcami randki zostali: Klara Wagner i Krystina Chmielewski oraz Klaudia Kilkiewicz i Marek Palac. Natomiast Miss i Mistrem został Klaudia Kilkiewicz i Kacper Kozyra. W czasie zabawy bezkarnie objadaliśmy się pączkami, które upiekli uczniowie z nauczycielami.

Galeria

Nocka w szkole

27/28.01 odbyła się pierwsza noc w szkole! 🙌Tej nocy uczniowie poznali tajemnice chemii, ale główną atrakcją było oglądanie Harrego Poterra przez całą noc. /M.Pudlewska/

Galeria

Dzień Babci i Dziadka

Życzenia20 stycznia przedszkolaki zaprosiły swoich dziadków na spotkanie. Kilka dni później zrobiły to też klasy 0-III. Oprócz życzeń były występy, spotkania, słodkie poczęstunki.

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka w klasach 0-III

Trasy przywozy uczniów w II semestrze 2016/17

Bal karnawały u najmłodszych

25 stycznia sala przedszkolna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy muzyce dzieci uczestniczyły we wspólnej j zabawie. Liczne konkursy i korowody. Zabawa zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Galeria

Wigilia szkolna

22 grudnia w naszej szkole panował od rana nastrój świąteczny. Uczniowie klas V przez wiele tygodni przygotowywali jasełka, które pokazali całej społeczności szkolnej . W klasach odbyły się klasowe Wigilie. Były życzenia, prezenty i wspólne śpiewanie kolęd. Wszystkim uczniom, pracownikom szkoły i rodzicom życzymy wesołych świąt

Galeria

Życzenia świąteczne

Wigilia w klasie I i III gimnazjum

ŚwiętaOd wielu dni uczniowie klas I i III gimnazjum przygotowywali wigilię, na którą zaprosili swoich rodziców. Spotkanie rozpoczęli od wspólnego czytania fragmentów 'Opowieści wigilijnej", potem przyszedł czas na prezenty od Mikołaja i wspólny poczęstunek przy stole.

Galeria

Dzień profilaktyki

Dzisiejszy dzień upłynął pod hasłem: „Profilaktyka”. Na początek uczniowie klasy I gimnazjum przygotowali dla swoich kolegów spotkanie, na którym zaprezentowali skutki używania używek i dopalaczy. Uczniowie klas I-VI spotkali się z policjantkami, które zapoznały ich skutkami przestępstw nieletnich oraz zachowań niebezpiecznych. Następnie uczniowie klas IV-VI uczestniczyli na sali gimnastycznej w rozgrywkach profilaktycznych. Wyniki ich są następujące:
I miejsce-1 Vb
II miejsce VI
III miejsce VA
IV miejsce-IV
Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny o tej tematyce:
I-Weronika Winczyk
II-Oliwia Winczyk
III- Wiktoria Osika
Oraz wiedzowy o AIDS:
I-Agata Czepek
II- Maja Kanabey i Karolina Malinowska,
III-Sara Ćmil i Łukasz Strzyżewski
Galeria

Mikołajki

ŚwiętaWtorek w naszej szkole upłynął w mikołajkowej atmosferze. Św. Mikołaj wraz ze swoją świtą wędrował od klasy do klasy i częstował uczniów słodkościami. Przedszkolaki i uczniowie klas 0-VI spotkali się na sali gimnastycznej na Mikołajkach zorganizowanych przez gminną bibliotekę. Dzieci przywitały Mikołaja wierszami, piosenkami i tańcem. Najwięcej wrażeń dostarczyło najmłodszym spotkanie z Mikołajem i oczywiście prezenty od prawdziwego Mikołaja. Dodatkową atrakcją był popcorn i wata cukrowa, które dla dzieci przygotowały panie ze sołectwa Stolno.
zdjęcia:A.Czepek, M.Pudlewska
Galeria

Spotkanie z rycerzami

Wydarzenia szkolne2 grudnia cofnęliśmy się w czasie o kilka wieków. Uczniowie szkoły podstawowej spotkali się na sali z rycerzami, dzięki którym mogli poznać strój, broń i obyczaje dawnej szlachty polskiej.

Galeria

Wygenerowano w sekund: 0.10
200,201 Unikalnych wizyt