Zespół Szkół nr 1 w Stolnie

Nawigacja

Menu artykułów

-> Dokumenty szkolne
-> Fizyka
-> Gazetka szkolna
-> Geografia-egzaminy gimnazjalne
-> Historia szkoły
-> Informatyka
-> Kadra
-> Klasy
-> Nasza Gmina
-> Pedagog
-> Samorząd szkolny
-> Sukcesy uczniów
-> Szkolny Ośrodek Kariery
-> Świetlica

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Powitanie

Witaj na stronie

Zespołu Szkół nr 1 w Stolnie


Koniec wakacji

Czy i Ty masz taką minę? Martwisz się, że wakacje się skończyły? Dla pocieszenia podajemy, że 26 czerwca znowu będą wakacje!!! 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nauce, a nauczycielom dużo cierpliwości i satysfakcji z pracy.
Galeria

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2014 o godzinie 9.00 w nowej sali gimnastycznej (dyrekcja prosi o płaskie obuwie).
Klasa "0" i oddział przedszkolny nowy rok rozpocznie w swoich salach w pawilonie.

Wyniki ewaluacji zewnętrznej

Na przełomie kwietnia i maja w naszej szkole odbywała się ewaluacja problemowa. Badanie zostało zrealizowane w dniach 24-04-2014 - 08-05-2014 przez zespół wizytatorów ds. ewaluacji, w skład którego weszli: Jolanta Gruchlik, Małgorzata Cieszyńska. Badaniem objęto 48 uczniów (ankieta i wywiad grupowy), 64 rodziców (ankieta i wywiad grupowy) i 13 nauczycieli (ankieta i wywiad grupowy).
Przeprowadzono wywiad indywidualny z dyrektorem szkoły, grupowy z przedstawicielami samorządu lokalnego i partnerów szkoły, grupowy z pracownikami niepedagogicznymi, a także obserwacje lekcji, szkoły i analizę danych zastanych. Na podstawie zebranych danych został sporządzony raport, który obejmuje podstawowe obszary działania szkoły.
Raport

Podręczniki na rok szkolny 2014/15

W dziale Dokumenty szkolne można pobrać aktualne wykazy podręczników na następny rok szkolny.

Zakończenie roku szkolnego

No i doczekaliśmy się końca. Nareszcie wakacje!!!!

27 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2013/14.Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom życzymy dobrego wypoczynku, samych słonecznych dni i do zobaczenia we wrześniu !!!

Galeria

Wycieczka do Poznania

WycieczkaW dniach 16-18 czerwca nasi uczniowie uczestniczyli w wycieczce do Poznania. Z dużym zainteresowaniem poznali historię i zabytki tego miasta, ale najbardziej im się podobało na stadionie Lecha, palmiarni i w aquaparku.

Galeria

Wycieczka do Łeby i Fojutowa

Wycieczka11 czerwca nasi uczniowie uczestniczyli w wycieczce do Łeby i Fojutowa. Duże wrażenie na uczestnikach zrobiły oczywiście wydmy w Łebie i morze. W Fojutowie natomiast mogli się zapoznać z systemem nawodnień Wielkiego Kanału Brdy. Fojutowska budowla przenosi wody Wielkiego Kanału Brdy ponad Czerską Strugą. Szerokość konstrukcji wynosi 75 metrów, natomiast różnica poziomów luster wód wspomnianych cieków 9 metrów.

Galeria

Konkursy lingwistyczne

KonkursyW dniach 9 i 10 czerwca uczniowie naszej szkoły mogli sprawdzić swoją znajomość języków obcych. Odbyły się dwa konkursy -Konkurs języka niemieckiego (w dwóch kategoriach wiekowych - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum) oraz konkurs lingwistyczny dla starszych klas Gimnazjum.
W konkursie języka niemieckiego w Szkole Podstawowej zwyciężyła Kasia Coch (kl. V ),
drugie miejsce zajęła Karolina Malinowska (kl. V),
a trzecie- Agata Czepek (kl. VI).
W Gimnazjum - najlepsza z języka niemieckiego okazała się:
Oliwia Piotrzkowska (kl. III ),
drugie miejsce zajęła Jagoda Prządka (kl. III),
a trzecie zajęli exaequo Karol Ukleja (kl. II) i Sara Gożdziewska (kl. I).
W potyczkach lingwistycznych najlepszą znajomością języków angielskiego i niemieckiego wykazały się następujące uczennice:
Oliwia Piotrzkowska (kl. III)- I. miejsce,
Jagoda Prządka (kl. III) - II. miejsce,
Dominika Kuźlik (kl. III) -III miejsce.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
/ D. Wegner/

Sukces w konkursie ortograficznym

Konkursy10 czerwca nasze uczennice: Oliwia Piotrzkowska i Adrianna Wyżykowska wzięły udział w Powiatowym Konkursie Ortograficznym "O Srebrne Pióro Starosty Chełmińskiego". Zmagania zakończyły się sukcesem. Oliwia zajęła I miejsce. Gratulujemy.

Galeria

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka stał się w dniu 3.06.2013 doskonałą okazją do zorganizowania przez dyrekcję naszej szkoły, nauczycieli wychowania fizycznego i wychowawców klas, zabawy utrzymanej w sportowym duchu. Nauczyciele wychowania fizycznego zadbali o różnorodność konkurencji. Uczniowie z wielkim zapałem przystępowali do poszczególnych konkurencji. Najwięcej emocji wyzwolił mecz piłki łapanej między nauczycielami i rodzicami a uczniami. Tym razem zwyciężyło doświadczenie. Gratulacje, rewanż za rok.

Galeria


Natomiast uczniowie gimnazjum uczestniczyli w pokazach projektów realizowanych przez klasę II. Było mnóstwo prac wyróżniających się ciekawym pomysłem i wykonaniem. Dużym stresem dla występujących był występ przed takim dużym forum.

Prezentacje klasy II

Kolejny sukces Ady Wyżykowskiej

Już po raz drugi w tym roku szkolnym Ada zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym. Tym razem tematem pracy było: "Co w łące piszczy?" Gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć

Galeria
Wygenerowano w sekund: 0.02
92,429 Unikalnych wizyt