Zespół Szkół nr 1 w Stolnie

Nawigacja

Menu artykułów

-> Dokumenty szkolne
-> Fizyka-egzaminy gimnazjalne
-> Gazetka szkolna
-> Geografia-egzaminy gimnazjalne
-> Historia szkoły
-> Informatyka
-> Kadra
-> Klasy
-> Nasza Gmina
-> Pedagog
-> Samorząd szkolny
-> Sukcesy uczniów
-> Szkolny Ośrodek Kariery
-> Świetlica

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Powitanie

Witaj na stronie

Zespołu Szkół nr 1 w Stolnie


Egzamin gimnazjalny

Konkursy23 kwietnia uczniowie klasy III rozpoczęli trzydniowy maraton egzaminacyjny. W środę o 9 rano rozpoczęli testem z historii i wiedzy o społeczeństwie, który potrwał 60 minut. Potem godzina przerwy. Na rozwiązanie kolejnego testu, z języka polskiego, uczniowie mieli 90 minut. W czwartek gimnazjalistów czekają testy z przedmiotów przyrodniczych i matematyki, a w piątek, w ostatni dzień egzaminów, testy z języka obcego - na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Trzymamy kciuki za Wasze wyniki.

Życzenia wielkanocne

WielkanocZdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja wszystkim rodzicom, uczniom i pracownikom
życzy
-Dyrekcja szkoły

Dzień otwarty w gimnazjum

10 kwietnia o godzinie 11.00 odbędzie się dzień otwarty w gimnazjum. Więcej informacji w plakacie informacyjnym.

Plakat informacyjny


Poniżej w galerii można obejrzeć zdjęcia z dnia otwartego.

Galeria

Dzień otwarty w szkole podstawowej i zapisy do klasy 0

Dyrekcja zespołu Szkół w Stolnie ogłasza dzień otwarty w szkole podstawowej i zapisy do oddziału przedszkolnego (klasy 0). Więcej informacji w plakacie informacyjnym.

Dzień otwarty w szkole podstawowej

Spotkania z ciekawymi zawodami dla gimnazjalistów

Na zaproszenie Dyrekcji Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Grubnie 18 marca 2014, po raz drugi uczniowie klasy III wzięli udział w warsztatach pt.: „Spotkanie z ciekawymi zawodami”. Na spotkaniu uczniowie, w niewielkich grupach, mogli zapoznać się z istotą i charakterem danego zawodu. Dowiedzieli się, czym zajmuje się fachowiec wybranej profesji, wzięli udział w zajęciach warsztatowych w wybranym dla siebie zawodzie

Galeria

Sukces w konkursie plastycznym

W dniu 31 stycznia 2014 roku w Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna w Szubinie odbyło się podsumowanie XVI Wojewódzkich Eliminacji do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt: „Zapobiegajmy pożarom”. Miło nam poinformować, że nasza uczennica Natalia Wiśniewska otrzymała wyróżnienie w grupie SP IV-VI.

Galeria

Bal karnawałowy

W ostatni dzień nauki przed feriami zimowymi w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas 0-III. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach ulubionych wykonawców wróżki, piraci, aniołki, pszczółki, królewny i kilku batmanów - wszyscy bawili się doskonale.
Wodzirejami zabawy były wychowawczynie klas, które przygotowały dla dzieci mnóstwo ciekawych zabaw i konkursów. Przy wspaniałej muzyce na żywo nogi same rwały się do tańca. Wszyscy świetnie się bawili, czego dowodem były śliczne uśmiechy na buziach uczestników.

Galeria

Gimnazjada po niemiecku

KonkursyWe wtorek 28 stycznia uczniowie naszego Gimnazjum: Jagoda Prządka (III kl.), Oliwia Piotrzkowska (III kl.) i Karol Ukleja (II kl.) wzięli udział w drużynowym turnieju językowym „Gimnazjada po niemiecku” organizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Grubnie. Do konkursu uczniów przygotowała pani Danuta Wegner.
Na turniej stawiło się sześć zespołów. Oprócz naszej silnej ekipy ze Stolna do Grubna zjechały drużyny z Kijewa Królewskiego, Papowa Biskupiego i z trzech gimnazjów ze Świecia. Uczniowie stanęli w szranki w pięciu następujących konkurencjach: przedstawienie zespołu i wykonanie wspólnie kolędy po niemiecku, przedstawienie i omówienie przygotowanego wcześniej plakatu pt. „Typisch Deutsch”, rozwiązanie krzyżówki, dyktando i quiz językowo-realioznawczy. Po zaciętej walce nasi czempioni zajęli w nim II miejsce potwierdzone dyplomem. Gratulujemy!

Galeria

II Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

ŚwiętaW miniony piątek tj. 17 stycznia Julka Majewska uczennica klasy V reprezentowała naszą szkołę w II Międzyszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Katolickie Liceum i Gimnazjum w Chełmnie. Julia zagrała na flecie poprzecznym kolędę "Gdy śliczna Panna" oraz zaśpiewała przepięknie wzruszającą "Kolędę dla nieobecnych".
/K.Wojciechowska/

Galeria

Jasełka i wigilie

ŚwiętaOd 18 grudnia w naszej szkole panował już nastrój świąteczny. Tego dnia uczniowie klasy III zorganizowali wigilię z rodzicami. Uczniowie klasy V przez wiele tygodni przygotowywali jasełka, które pokazali całej społeczności szkolnej 20 grudnia. W klasach odbyły się klasowe i szkolne Wigilie. Były życzenia, prezenty i wspólne śpiewanie kolęd. Wszystkim uczniom, pracownikom szkoły i rodzicom życzymy wesołych świąt

Galeria

Świąteczne życzenia

Na zbliżające się Święta pragnę złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej, rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.
Wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz pracownikom szkoły

życzy - Dyrekcja szkoły

Wygenerowano w sekund: 0.16
74,586 Unikalnych wizyt