Menu artykułów
· Dokumenty szkolne
· Fizyka
· Gazetka szkolna
· Geografia-egzaminy gimnazjalne
· Historia szkoły
· Informatyka
· Język angielski
· Kadra
· Nasza Gmina
· Nasze sukcesy
· Pedagog
· Petycje
· Sala gimnastyczna
· Samorząd szkolny
· Szkolny Ośrodek Kariery
· Świetlica
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Powitanie

Witaj na stronie

Zespołu Szkół nr 1 w Stolnie


Międzynarodowy Dzin Seniora
Samorząd uczniowskiW związku z nadchodzącym Dniem Seniora, dnia 30.09.2016r Samorząd Szkolny wraz z panią Katarzyną Grzędzicką odwiedził seniorów ze Stolna. Celem spotkania było złożenie życzeń i drobnych upominków oraz posłuchanie opowieści z dawnych czasów :)
Wycieczka do Poledna
Wycieczka27 września uczniowie klas V-VI i gimnazjum pojechali do Poledna by tam obejrzeć Wystawę Edukacyjno- Przyrodniczą. Na powierzchni 1000 metrów kwadratowych, w czterech salach obejrzeli wystawę ponad 130 gatunków zwierząt w scenerii zbliżonej do naturalnych warunków ich bytowania. W każdej z sal przedstawiony jest kontynent wraz z jego krajobrazami oraz zwierzętami. Zwiedzaniu towarzyszą różnorodne dźwięki przyrody oraz aktorskie głosy narratorów, m.in. : Krzysztofa Tyńca, Piotra Fronczewskiego oraz Jarosława Boberka. Lektorzy nazywają zwierzęta, opowiadają o ich zwyczajach, przedstawiają ciekawostki. Natomiast muzyka pomaga wyobraźni przenieść się do obcych krain, w których spotkamy ludzi o odmiennej kulturze, zwyczajach, możliwościach. Młodzieży bardzo podobało się i mają nadzieję jeszcze tam wrócić na oferowane warsztaty.
Zdjęcia wykonały i udostępniły: pani K. Wojciechowska i Matylda Zakurzewska

Galeria
Święto szkoły
Wydarzenia szkolneTradycyjnie jak w każdym roku szkolnym, we wrześniu uroczyście obchodziliśmy święto szkoły. Świętowanie z okazji rocznicy nadania imienia szkole podstawowej połączone było z pasowaniem uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na uczniów tych szkół. Wszystkim nowym, pełnoprawnym uczniom życzymy powodzenia.

Galeria
Ognisko integracyjne
Wydarzenia szkolne22 września w Rybieńcu uczniowie I gimnazjum powitali jesień organizując wspólne ognisko integracyjne. Doskonały humor, wspólne spędzenie czasu przy przy pieczeniu kiełbasek i zabawy na boisku sportowym szybko minęły, ale dzięki temu lepiej się poznali i już planują kolejne spotkania.

Galeria
Wycieczka do Młyna Wiedzy
WycieczkaW czwartek, 15 września uczniowie klasy II i III gimnazjum wyruszyli w naukową podróż w kierunku Torunia, do centrum nauki "Młyn Wiedzy". Czekało tam na nich 6 pięter pełnych wszelakich doświadczeń, eksperymentów i wiele innych atrakcji. Młodzież miała możliwość zabawy ze światłem, obejrzenia statku kosmicznego od wewnątrz, czy pobiegania w kole chomika.
Zdjęcia wykonała i udostępniła Martyna Pudlewska

Galeria
Konkurs literacki
KonkursDyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Stolnie ogłasza Konkurs Literacki „Mój pierwszy wiersz, moja pierwsza książka”. Jego regulamin znajduje się poniżej. Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału i życzymy zwycięstwa.


Regulamin konkursu

Wycieczka do Malborka
WycieczkaDnia 4.10.2016r. odbędzie się wycieczka do Malborka dla uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum .Główną atrakcją będzie zwiedzanie zamku krzyżackiego. Koszt wycieczki wynosi 30 zł. Wpłaty i zgody przyjmują: P. K.Grzędzicka, P. B.Gajek, P.A.Szulc :)

Trasy przywozu uczniów w I semestrze 2016/17
Narodowe czytanie
Wydarzenia szkolneDnia 03.09.2016 o godzinę 10:00 przy świetlicy wiejskiej uczniowie naszej szkoły zebrali się, aby wspólnie przeczytać fragment książki Henryka Sienkiewicza pt. " Quo vadis"
Galeria


Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17
Wydarzenia szkolneNo i zaczęło się! 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nauce, a nauczycielom dużo cierpliwości i satysfakcji z pracy. Dla pocieszenia podajemy, że 23 czerwca znowu będą wakacje!!!

Zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego
Wykaz podręczników
W dokumentach szkolnych można pobrać wykaz podręczników na rok szkolny 2016/17.
Przypominamy, że darmowe podręczniki do klas I, II, III,IV, V szkoły podstawowej i I i II gimnazjum zamawia szkoła.