Menu artykułów
· Dokumenty szkolne
· Fizyka
· Gazetka szkolna
· Geografia-egzaminy gimnazjalne
· Historia szkoły
· Informatyka
· Kadra
· Nasza Gmina
· Nasze sukcesy
· Pedagog
· Petycje
· Sala gimnastyczna
· Samorząd szkolny
· Szkolny Ośrodek Kariery
· Świetlica
· Technika. Zajęcia techniczne
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Powitanie

Witaj na stronie

Zespołu Szkół nr 1 w Stolnie


Wykaz podręczników
W dokumentach szkolnych można pobrać wykaz podręczników na rok szkolny 2016/17.
Przypominamy, że darmowe podręczniki do klas I, II, III,IV, V szkoły podstawowej i I i II gimnazjum zamawia szkoła.
Koniec roku szkolnego
Czas biegnie nieubłaganie, ani się spostrzegliśmy, że zaczynają się wakacje-czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzmy by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i "ładujcie akumulatory", ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom życzymy dobrego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu !!!


Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego
Projekt edukacyjny "Z kulturą a co dzień"
Przez cały rok szkolny uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej brali udział w projekcje"Z kulturą na co dzień". Efektem końcowym projektu są nakręcone przez gimnazjalistów filmy wg ich własnego scenariusza. Wcielali się w role: reżysera, scenarzysty i aktorów. Inne grupy stworzyły wywiady m.in. z Panią sołtys. Wyjazdy do kina odbywały się raz w miesiącu, aby przybliżyć uczniom rożne gatunki filmowe.
?B.Gajek/


Wycieczka klas IV-VI do Władysławowa
WycieczkaKlasy IV a, IV b, V oraz VI w ramach zielonej szkoły uczestniczyły w trzydniowej wycieczce do Władysławowa. W trakcie wyjazdu uczniowie wraz z wychowawcami odbyli wycieczkę pieszą nad morze wąwozem Chłapowskim, zwiedzili Władysławowo oraz Ocean Park, a także Stare Miasto w Gdańsku, tutejsze ZOO oraz statek "Dar Pomorza" w Gdyni i Molo w Orłowie.

/D. Wegner/

Galeria
Gazetka szkolna
Na koniec roku szkolnego uczennice klasy III: Sara Goździewska i Weronika Ćmil przygotowały wydanie gazetki szkolnej. Poniżej jej wersja ekektroniczna.

Gazetka "Fakty z Gimbazy"
Wycieczka do Chełmna
Wycieczka6 czerwca uczniowie klasy 3 pojechali na wycieczkę do Chełmna. Wszyscy znają to miasto, jednak okazało się że ma ono dużo ciekawych miejsc i tajemnic. Razem z przewodnikiem zwiedzili stare miasto, Farę (z wejściem na wieżę), klasztor, ogrody klasztorne. Niespodzianką było obejrzenie przemarszu wojsk NATO, które aktualnie przebywają w Chełmnie .


Galeria
Dzień Dziecka
Wydarzenia szkolne1 czerwca w Dzień Dziecka szkolny dzień zaczęliśmy od gimnastyki. Następnie uczniowie przenieśli się na salę gimnastyczną by brać udział lub dopingować w konkursach: Król, królowa strzelców oraz Mistrz, Mistrzyni rzutów do kosza. Po przerwie, w czasie której można było zjeść smaczne drożdżówki uczniowie kibicowali w meczu siatko-ringo (pracownicy-uczniowie). Ogłoszenie wszystkich wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w piątek na dużej przerwie.

Galeria
Wycieczka do JuraParku w Solcu Kujawskim
Wycieczka30 maja uczniowie klasy II i III udali się na wycieczkę do JuraParku w Solcu Kujawskim. W plenerze leśnym spotkało ich moc atrakcji oraz wzbogacili swoja wiedzę o dawnym życiu na Ziemi. Dużo radości dostarczały kolejne ze 150 modeli prehistorycznych zwierząt ustawionych wzdłuż ścieżki dydaktycznej. Na zakończenie dzieci skorzystały również z placu zabaw i parku linowego.

Galeria
Dzień Matki w klasach I-III
ŻyczeniaTradycyjnie w maju najmłodsi uczniowie zapraszają swoje mamy na obchody ich święta. W tym roku mali artyści wystawili przedstawienie "Tomcio Paluch" oraz zaprezentowali piosenki i wiersze podkreślające dobroć i miłość matki. Dużo pozytywnych emocji wywołało przedstawienie "Tomek Paluch". Na koniec wszyscy spotkali się przy wspólnym poczęstunku.


GaleriaPopołudnie z Sienkiewiczem
Wydarzenia szkolneWe wtorkowe popołudnie, 24 maja, po raz kolejny spotkali się w szkole rodzice i dzieci w kawiarence szkolnej, by wspólnie spędzić czas. Świetlica wypełniła się rodzicami i dziećmi. Tym razem motywem przewodnim była twórczość Henryka Sienkiewicza. Uczniowie czytali fragmenty jego powieści i noweli, wszyscy obejrzeli najważniejsze epizody z zekranizowanych utworów. Oprócz uczty dla ducha, była też uczta dla ciała- smaczne naleśniki z truskawkami.

Galeria
Bezpieczne wakacje
Zespół Szkół w Stolnie przyłącza się do ogólnopolskiej akcji społecznej "Bezpieczne wakacje 2016". Akcja rusza już 1 czerwca i adresowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej w wieku 5-16 lat. Celem akcji jest podniesienie bezpieczeństwa dzieci młodzieży w czasie spędzania wolnego czasu, uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą i wypoczynkiem