Menu artykułów
· Dokumenty szkolne
· Fizyka
· Gazetka szkolna
· Geografia-egzaminy gimnazjalne
· Historia szkoły
· Informatyka
· Kadra
· Nasza Gmina
· Nasze sukcesy
· Pedagog
· Petycje
· Sala gimnastyczna
· Samorząd szkolny
· Szkolny Ośrodek Kariery
· Świetlica
· Technika. Zajęcia techniczne
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Powitanie

Witaj na stronie

Zespołu Szkół nr 1 w Stolnie


Gminny Dzień Zdrowia
Wydarzenia szkolne26 kwietnia po raz piąty w naszej szkole odbył się Dzień Zdrowia. Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy było "Warto uprawiać sport". Dzień rozpoczął się od wspólnej gimnastyki na boisku. Wszystkie lekcje dotyczyły zdrowia, sportu i zdrowego odżywiania. W międzyczasie uczniowie w klasach przygotowywali śniadanie. Przeprowadzono konkurs wiedzy o zdrowiu dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z całej gminy. Jego zwycięzcami zostały drużyny:
Szkoła Podstawowa
I-miejsce SP Robakowo
II-miejsce-SP Wabcz
III- miejsce SP Stolno
Gimnazjum
I miejsce- Gimnazjum Robakowo
II miejsce- Gimnazjum Stolno
Na sali gimnastycznej odbył się turniej sprawnościowy dla klas IV-VI sp i I-III gimnazjum. Uczniowie brali udział min. w konkurencjach: skok przez kozła, stanie na rękach, mostek, skok przez skrzynię i beczka.

Po zakończeniu zawodów nastąpiło podsumowanie dnia oraz wręczenie dyplomów, nagród i owoców
Konkurs na opowiadanie z elementami argumentacji- szkoła podstawowa
1. Monika Szymańska
2. Łukasz Seweryowicz
3. Klaudia Usowska
Konkurs na rozprawkę" Warto uprawiać sport"-gimnazjum:
1. Sara Goździewka
2.Weronika Ćmil
3.Aleksandra Szydłowska
Konkurs na plakat "Zdrowie na talerzu"-szkoła podstawowa:
1. Weronika Winczyk
2.Mikołaj Sowiński
3. Magdalena Benka
Turniej sportowyklas:
1. IVa
3. II gimn
3. I gimn
Na zakończenie w krótkim występie artystycznym zaprezentowali się uczniowie klasy IIIsp.
Wszyscy uczniowie uczestniczyli w degustacji kanapek,szaszłyków owocowych i napojów przygotowanych przez rodziców i nauczycieli.

Galeria

Sukces w zawodach BRD
W dniu 21.04.2016 r. w Zespole Szkół nr 1 Gminny Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Milo nam poinformować, že nasza drużyna szkoły podstawowej w składzie:
1.Klaudia Usowska
2.Lucyna Wajda
3.Jakub Gębicz
4. Hubert Rogożyński
zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do etapu powiatowego. Gratulujemy i trzymamy kciuki !!!
Egzamin gimnazjalny
Nauka18 kwietnia uczniowie Klasy III rozpoczęli trzydniowy maraton egzaminacyjny. W poniedziałek o 9 rano rozpoczęli testem z historii i wiedzy o społeczeństwie, który potrwał 60 minut. Potem godzina przerwy. Na rozwiązanie kolejnego testu, z języka polskiego, uczniowie mieli 90 minut. We wtorek gimnazjalistów czekają testy z przedmiotów przyrodniczych i matematyki, a w środę, w ostatni dzień egzaminów, testy z języka obcego. - na poziomie podstawowym i rozszerzonym
Trzymamy kciuki za Wasze wyniki.
Sukces Krystiana Godka
KonkursW dniu 31 marca 2016 roku w w Chełmnie odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom.” W eliminacjach powiatowych wzięły udział 32 najlepsze osoby wyłonione w eliminacjach gminnych. Młodzież rywalizowała w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Eliminacje przeprowadzono w formie testu pisemnego, oraz dogrywki ustnej. Miło nam donieść, że nasz uczeń Krystian Godek zajął II miejsce w kategorii gimnazjum. Gratulujemy.
Rewia na lodzie
1 kwietnia uczniowie naszej szkoły obejrzeli w Toruniu rewię na lodzie pt "Królowa śniegu on ice" w wykonaniu Moskiewskiej Rewii na Lodzie . W bajkowej atmosferze widzowie podziwiali stroje oraz umiejętności jazdy na łyżwach, którą zaprezentowali artyści

Galeria
Dyżur dla rodziców

Dyżur dla rodziców-
"pierwszy wtorek miesiąca"
zamiast 05 kwietnia
odbędzie się 12 kwietnia.

Zapraszamy.

Życzenia wielkanocne
Zapisy do oddziału przedszkolnego, klasy 0 i I
Wydarzenia szkolne
W dniach 21,22,23,30 i 31 marca 2016 w sekretariacie Zespołu Szkół nr 1 można dokonać zapisu dzieci do oddziału przedszkolnego, klasy "zerowej" i klasy pierwszej.
Serdecznie zapraszamy.
Dzień Językow Obcych
NaukaPierwszego dnia Wiosny odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych w ramach, którego nasi uczniowie rozegrali dwa turnieje językowe w kategoriach - dla SP i Gimnazjum. W zabawie uczestniczyły reprezentacje klas IV a, IV b, V, Vi oraz 1G, 2G i 3 G. Podczas turniejów można było sprawdzić wiedzę i umiejętności językowe aż w sześciu konkurencjach: piosenka w języku obcym, scenka z życia codziennego, quiz językowy oraz quiz wiedzy o krajach niemiecko- i anglojęzycznych, pokaz mody wiosennej wraz z przedstawieniem Pani Wiosny lub Pana Pierwiosnka w języku obcym oraz plakat o wybranym kraju: Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Księstwie Liechtenstein, Wielkiej Brytanii, USA oraz Australii. W SP zwyciężyła klasa V, zaś w Gimnazjum najlepsi okazali się pierwszoklasiści! Zwycięzcom gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólna zabawę.
/D. Wegner/

GaleriaSukces Oli Szymborskiej
Konkurs Aleksandra Szydłowska z klasy 3 G uzyskała tytuł finalistki Wojewódzkiego etapu Konkursu Kuratora Oświaty z języka niemieckiego dla klas gimnazjalnych. Gratulacje
/D.Wegner/
Trzymaj formę
Konkurs11 marca nasi gimnazjaliści zmierzyli się kolejny raz z konkursem "Trzymaj formę". Tym razem zmagania odbywały się na platformie internetowej. Wyniki konkursu poznamy 23 marca.