Zespół Szkół nr 1 w Stolnie

Nawigacja

Menu artykułów

-> Dokumenty szkolne
-> Fizyka
-> Gazetka szkolna
-> Geografia-egzaminy gimnazjalne
-> Historia szkoły
-> Informatyka
-> Kadra
-> Klasy
-> Nasza Gmina
-> Pedagog
-> Samorząd szkolny
-> Sukcesy uczniów
-> Szkolny Ośrodek Kariery
-> Świetlica

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Powitanie

Witaj na stronie

Zespołu Szkół nr 1 w Stolnie


Żywa lekcja przyrody

Kangur30 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w żywej lekcji przyrody. W trakcie usłyszeli ciekawe pogawędki o zwyczajach i ciekawostki dotyczące życia egzotycznych zwierząt. Uczniowie mogli oglądać w terrariach niektórych przedstawicieli fauny światowej.

Święto szkoły i otwarcie sali gimnastycznej

WydarzeniaJak co roku, dnia 25 września społeczność szkolna obchodzi potrójne święto: święto Patrona, pana Dariusza Kołodziejka, ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów szkoły podstawowej i ślubowanie pierwszej klasy gimnazjum.
Około godziny 10.00 uczniowie przemaszerowali wraz ze sztandarem do kaplicy. Tam młodzież uczestniczyła we mszy świętej prowadzonej przez księdza parafii Piotra Podlewskiego. Po mszy wszyscy przedefilowali na salę gimnastyczną, by wspólnie dalej świętować. Po oficjalnej części akademii czas umilał nam występ maluszków.
Tegoroczne święto przyćmiła czwarta okazja, otwarcie sali gimnastycznej. Po wielu latach oczekiwania wreszcie mamy nowoczesną, dużą salę. Imprezę zaszczycili zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele i oczywiście młodzież naszej szkoły. Wśród wielu miłych słów i życzeń, hasłem głównym było "Nowa sala-nowe możliwości".
Galeria

Koniec wakacji

Czy i Ty masz taką minę? Martwisz się, że wakacje się skończyły? Dla pocieszenia podajemy, że 26 czerwca znowu będą wakacje!!! 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nauce, a nauczycielom dużo cierpliwości i satysfakcji z pracy.
Galeria

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2014 o godzinie 9.00 w nowej sali gimnastycznej (dyrekcja prosi o płaskie obuwie).
Klasa "0" i oddział przedszkolny nowy rok rozpocznie w swoich salach w pawilonie.

Wyniki ewaluacji zewnętrznej

Na przełomie kwietnia i maja w naszej szkole odbywała się ewaluacja problemowa. Badanie zostało zrealizowane w dniach 24-04-2014 - 08-05-2014 przez zespół wizytatorów ds. ewaluacji, w skład którego weszli: Jolanta Gruchlik, Małgorzata Cieszyńska. Badaniem objęto 48 uczniów (ankieta i wywiad grupowy), 64 rodziców (ankieta i wywiad grupowy) i 13 nauczycieli (ankieta i wywiad grupowy).
Przeprowadzono wywiad indywidualny z dyrektorem szkoły, grupowy z przedstawicielami samorządu lokalnego i partnerów szkoły, grupowy z pracownikami niepedagogicznymi, a także obserwacje lekcji, szkoły i analizę danych zastanych. Na podstawie zebranych danych został sporządzony raport, który obejmuje podstawowe obszary działania szkoły.
Raport

Podręczniki na rok szkolny 2014/15

W dziale Dokumenty szkolne można pobrać aktualne wykazy podręczników na następny rok szkolny.

Zakończenie roku szkolnego

No i doczekaliśmy się końca. Nareszcie wakacje!!!!

27 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2013/14.Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom życzymy dobrego wypoczynku, samych słonecznych dni i do zobaczenia we wrześniu !!!

Galeria

Wycieczka do Poznania

WycieczkaW dniach 16-18 czerwca nasi uczniowie uczestniczyli w wycieczce do Poznania. Z dużym zainteresowaniem poznali historię i zabytki tego miasta, ale najbardziej im się podobało na stadionie Lecha, palmiarni i w aquaparku.

Galeria

Wycieczka do Łeby i Fojutowa

Wycieczka11 czerwca nasi uczniowie uczestniczyli w wycieczce do Łeby i Fojutowa. Duże wrażenie na uczestnikach zrobiły oczywiście wydmy w Łebie i morze. W Fojutowie natomiast mogli się zapoznać z systemem nawodnień Wielkiego Kanału Brdy. Fojutowska budowla przenosi wody Wielkiego Kanału Brdy ponad Czerską Strugą. Szerokość konstrukcji wynosi 75 metrów, natomiast różnica poziomów luster wód wspomnianych cieków 9 metrów.

Galeria

Konkursy lingwistyczne

KonkursyW dniach 9 i 10 czerwca uczniowie naszej szkoły mogli sprawdzić swoją znajomość języków obcych. Odbyły się dwa konkursy -Konkurs języka niemieckiego (w dwóch kategoriach wiekowych - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum) oraz konkurs lingwistyczny dla starszych klas Gimnazjum.
W konkursie języka niemieckiego w Szkole Podstawowej zwyciężyła Kasia Coch (kl. V ),
drugie miejsce zajęła Karolina Malinowska (kl. V),
a trzecie- Agata Czepek (kl. VI).
W Gimnazjum - najlepsza z języka niemieckiego okazała się:
Oliwia Piotrzkowska (kl. III ),
drugie miejsce zajęła Jagoda Prządka (kl. III),
a trzecie zajęli exaequo Karol Ukleja (kl. II) i Sara Gożdziewska (kl. I).
W potyczkach lingwistycznych najlepszą znajomością języków angielskiego i niemieckiego wykazały się następujące uczennice:
Oliwia Piotrzkowska (kl. III)- I. miejsce,
Jagoda Prządka (kl. III) - II. miejsce,
Dominika Kuźlik (kl. III) -III miejsce.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
/ D. Wegner/

Sukces w konkursie ortograficznym

Konkursy10 czerwca nasze uczennice: Oliwia Piotrzkowska i Adrianna Wyżykowska wzięły udział w Powiatowym Konkursie Ortograficznym "O Srebrne Pióro Starosty Chełmińskiego". Zmagania zakończyły się sukcesem. Oliwia zajęła I miejsce. Gratulujemy.

Galeria

Wygenerowano w sekund: 0.04
94,679 Unikalnych wizyt