Zespół Szkół nr 1 w Stolnie

Nawigacja

Menu artykułów

-> Dokumenty szkolne
-> Fizyka
-> Gazetka szkolna
-> Geografia-egzaminy gimnazjalne
-> Historia szkoły
-> Informatyka
-> Kadra
-> Klasy
-> Nasza Gmina
-> Pedagog
-> Sala gimnastyczna
-> Samorząd szkolny
-> Sukcesy uczniów
-> Szkolny Ośrodek Kariery
-> Świetlica
-> Technika. Zajęcia techniczne

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Powitanie

Witaj na stronie

Zespołu Szkół nr 1 w Stolnie


Gminny Turniej Widzy Pożarniczej

KonkursyW dniu 18 marca w Zespole Szkół Nr 1 W Stolnie odbyły się gminne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod Hasłem "Młodzież zapobiega pożarom" . W konkursie udział brali uczniowie wyłonieni w eliminacjach środowiskowych w poszczególnych szkołach. Konkurs przebiegał w dwoch kategoriach wiekowych - podstawowe i gimnazja Szkoły. Zwycięzcami konkursu zostali następujący uczniowie:
Szkoły podstawowe:
I MIEJSCE - Jakub Swis-Szkoła Podstawowa w Robakowie
II MIEJSCE -Wanessa Gefheld-Szkoła Podstawowa w Robakowie
III MIEJSCE -Alicja Dzieniak-Szkoła Podstawowa w Robakowie
Gimnazja:
I MIEJSCE - Krystian Godek Nr 1 Zespół Szkół w Stolnie
II miejsce - Daria Badzmirowska- Nr 2 Zespołu Szkół w Robakowie
III miejsce - Oliwia Kamińska - Zespół Szkół Nr 2 w Robakowie.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki książkowe ufundowane przez Zarząd Gminny ZOSP w Stolnie. Laureaci pierwszych dwoch miejsc wezmą udział w rozgrywkach powiatowych, Które odbędą się w dniu 25 marca.

Galeria

Piątek "13-stego" całkiem szczęśliwy

SportW miniony piątek w naszej sali gimnastycznej odbyły się mistrzostwa powiatu w koszykówce. Nasi gimnazjaliści zdobyli drugie miejsce, zwyciężyli uczniowie z gimnazjum nr 1 z Chełmnie.Zawodnicy dostarczyli nam wielu emocji i co najważniejsze była to zdrowa sportowa rywalizacja.Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na boisku.
/K. Wojciechowska/

Galeria

Wieczór nocnych marków

12 lutego odbyło się spotkanie uczniów gimnazjum i nauczycieli na wspólnej nauce i zabawie. Spotkanie było osnute wokół Walentynek. Wśród wielu konkurencji było: poprawianie błędów w liści miłosnym, opis idealnej Walentynki, recytacja wiersza, wykonanie w języku niemieckim podpisów pod atrybutami karnawałowymi, marsz na azymut, wyciskanie klatki. Wszyscy uczestnicy z apetytem zjedli pączki przygotowane przez uczniów.
Galeria

Dyskoteka karnawałowa

w dniu 11 lutego 2015 odbyła się dyskoteka karnawałowa dla klas IV-VI połączona z konkursami: dmuchania balonów, konkurs na kreację karnawałową oraz taniec na gazecie.Wszystkie konkursy spotkały się z dużym zainteresowaniem. Konkurencję z balonami wygrał bezapelacyjnie Jakub Gębicz. Konkurs na najlepszy strój karnawałowy zdominowali uczniowie klasy IV. I miejsce zajęła Klara Wegner, a następne Klaudia Usowska , Hubert Rogożyński oraz Wiktor Złotowski. Na końcu zabawy odbył się konkurs tańca na gazecie. Wśród zgłoszonych 8 par najlepszymi umiejętnościami wykazali się Katarzyna Coch i Kacepr Kozyra z klasy VI.
/I.Duliszewska/

Galeria

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez najmłodszych, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
W dniu 12 lutego uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas I-III bawili się na balu karnawałowym 2015. Uczniowie zaprezentowali swoje piękne stroje oraz dobre humory. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym uczniom . Pozostały wspaniałe wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego karnawału.
/D.Jóźwik/

Galeria

Koncert ZPiT "Pomorze"

Muzyka10 lutego nasi uczniowie obejrzeli występ Zespołu Pieśni i Tańca "Pomorze". Oprócz pięknych strojów widzowie zobaczyli tańce narodowe i regionalne. Wszystkim występ bardzo się podobał.


Galeria

Dzień Babci i Dziadka

ŻyczeniaPrzez 3 dni w naszej szkole trwał nieustający Dzień Babci i Dziadka. Od przedszkola, poprzez klasę 0, a skończywszy na klasach I-III były organizowane występy, spotkania, słodkie poczęstunki.

Galeria

Wigilia

Święta19 grudnia w naszej szkole od rana panował świąteczny nastrój. Tego dnia uczniowie klas IV-VI pokazali jasełkę, którą przygotowywali od wielu tygodni. Potem każda klasa prezentowała się z przegotowaną własnoręcznie choinką, ozdobą choinkową oraz wspólnym wykonaniem wybranej kolędy. Po raz pierwszy w wigilia była wspólna dla każdego poziomu. Dania wigilijne wcześniej przygotowali sami uczniowie.
Wszystkim uczniom, pracownikom szkoły i rodzicom życzymy wesołych świąt

Galeria

Życzenia świąteczne

Święta

Mikołajki

Święta6 grudnia uczniowie klas 0-III spotkali się na sali gimnastycznej na Mikołajkach. Dzieci z chęcią uczestniczyły w konkursach i zabawach. Licznie wzięli udział w konkursie recytatorskim. Najwięcej jednak wrażeń dostarczyło spotkanie z Mikołajemi i oczywiście prezenty prawdziwego Mikołaja.

Galeria

Andrzejki w klasie "0"

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły już zadomowili się na dobre. Teraz przyszedł czas na naukę i zabawę. W ubiegłym tygodniu pojechali do Chełmna by poznać legendy chełmińskie. W ubiegły piątek natomiast uczniowie oddziału przedszkolnego uczyli się zwyczajów oraz obrzędów, związanych ze świętem andrzejkowym poprzez uczestnictwo w zabawach i wróżbach.
Dwa tygodnie wcześniej aktywnie uczestniczyli i doskonale się bawili na Balu Pani Jesieni.
/D.Jóźwik/
Galeria
Wygenerowano w sekund: 0.07
112,607 Unikalnych wizyt