Szkoła Podstawowa w Stolnie

Nawigacja

Menu artykułów

-> Dokumenty szkolne
-> Dostępność w szkole
-> Gazetka szkolna
-> Historia szkoły
-> Informatyka i technika
-> Kadra
-> Nasza Gmina
-> Nasze sukcesy
-> Pedagog
-> Petycje
-> Przedmiotowe Zasady Oceniana
-> Rekrutacja do przedszkola
-> Sala gimnastyczna
-> Samorząd szkolny
-> Świetlica
-> Szkolny Ośrodek Kariery

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Projekt w szkole

Nasi uczniowie, nauczyciele i rodzice przez 3 kolejne będą realizować i uczestniczyć w projekci " Podnoszenie kompetencji kluczowych". 9 października nauczyciele ze wszystkich szkół w gminie spotkali się w Robakowie, by zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi tego projektu.

Galeria

Przedszkole w kolejnym projekcie edukacyjnym

Bądź eko

Rekrutacja na zajęcia dodatkowe

Ponizej załaczamy dokumentację związaną z rekrutacją na zajęcia dodatkowe do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Robakowie oraz do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Stolnie na rok szkolny 2018/2019 w ramach projektu pn. "Zwiększenie dostępu do wychowania przedszkolnego w Gminie Stolno" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej X, Działanie 10.1 Kształcenie ogólne i zawodowe,, Poddziałanie 10.2.1. Wychowanie przedszkolne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020

Plakat informacyjny

Regulamin rekrutacji

Kwestionariusz

Oświadczenie uczestnika

Deklaracja udziału w projekcie

Ogłoszenie wyników naboru na nauczycieli przedszkoa

Komisja rekrutacyjna w/s wyboru nauczycieli wychowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Stolnie w ramach realizacji projektu "Zwiększenie dostępu do wychowania przedszkolnego w Gminie Stolno" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w dniu 20.08.2018r. wybrała dwie osoby. Poniżej protokół.

Protokół z posiedzenia komisji ds wyboru nauczycieli przedszkola

Ogłoszenie wyników naboru na asystenta nauczyciela

Komisja rekrutacyjna w/s wyboru asystenta nauczyciela wychowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Stolnie w ramach realizacji projektu "Zwiększenie dostępu do wychowania przedszkolnego w Gminie Stolno" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w dniu 13.08.2018r. wybrała dwie osoby. Poniżej protokół.

Protokół z posiedzenia komisji ds wyboru asystenta

Nabór na stanowisko nauczyciela w oddziale przedszkonym

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stolnie ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019. Przedszkole jest utworzone w ramach projektu:"Zwiększenie dostępu do wychowania przedszkolnego w gminie Stolnie", dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Poniżej dokumentacja.

Nabór na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego

Projekt dofinansowania z Unii Europejskiej


Unieważnienie naboru na stanowisko nauczyciela


Dyrekcja szkoły unieważnia nabór na stanowisko nauczyciela przedszkola. Dokument poniżej.Unieważnienie naboru na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego

Nabór na stanowiska w oddziale przedszkonym

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stolnie ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz asystenta nauczyciela wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019. Przedszkole jest utworzone w ramach projektu:"Zwiększenie dostępu do wychowania przedszkolnego w gminie Stolnie", dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Poniżej dokumentacja.

Nabór na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego

Nabór na stanowisko asystenta nauczyciela wychowania przedszkolnego

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego


Dnia 11 lipca 2018 r. w odbyła się rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019 utworzonego w ramach projektu :"Zwiększenie dostępu do wychowania przedszkolnego w gminie Stolnie", dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.w wyniku czego do oddziału przedszkolnego w Stolnie zakwalifikowali się: (niestety zw względu na RODO nie możemy podać imienia i nazwiska dziecka, każdemu dziecku nadano symbol)

Lista zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego

Wygenerowano w sekund: 0.02
403,714 Unikalnych wizyt