Szkoła Podstawowa w Stolnie

Nawigacja

Menu artykułów

-> Dokumenty szkolne
-> Dostępność w szkole
-> Gazetka szkolna
-> Historia szkoły
-> Informatyka i technika
-> Kadra
-> Nasza Gmina
-> Nasze sukcesy
-> Pedagog
-> Petycje
-> Przedmiotowe Zasady Oceniana
-> Rekrutacja do przedszkola
-> Sala gimnastyczna
-> Samorząd szkolny
-> Świetlica
-> Szkolny Ośrodek Kariery

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ogłoszenie wyników naboru na asystenta nauczyciela

Komisja rekrutacyjna w/s wyboru asystenta nauczyciela wychowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Stolnie w ramach realizacji projektu "Zwiększenie dostępu do wychowania przedszkolnego w Gminie Stolno" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w dniu 13.08.2018r. wybrała dwie osoby. Poniżej protokół.

Protokół z posiedzenia komisji ds wyboru asystenta

Nabór na stanowisko nauczyciela w oddziale przedszkonym

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stolnie ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019. Przedszkole jest utworzone w ramach projektu:"Zwiększenie dostępu do wychowania przedszkolnego w gminie Stolnie", dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Poniżej dokumentacja.

Nabór na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego

Projekt dofinansowania z Unii Europejskiej


Unieważnienie naboru na stanowisko nauczyciela


Dyrekcja szkoły unieważnia nabór na stanowisko nauczyciela przedszkola. Dokument poniżej.Unieważnienie naboru na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego

Nabór na stanowiska w oddziale przedszkonym

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stolnie ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz asystenta nauczyciela wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019. Przedszkole jest utworzone w ramach projektu:"Zwiększenie dostępu do wychowania przedszkolnego w gminie Stolnie", dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Poniżej dokumentacja.

Nabór na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego

Nabór na stanowisko asystenta nauczyciela wychowania przedszkolnego

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego


Dnia 11 lipca 2018 r. w odbyła się rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019 utworzonego w ramach projektu :"Zwiększenie dostępu do wychowania przedszkolnego w gminie Stolnie", dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.w wyniku czego do oddziału przedszkolnego w Stolnie zakwalifikowali się: (niestety zw względu na RODO nie możemy podać imienia i nazwiska dziecka, każdemu dziecku nadano symbol)

Lista zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego

Program "Dobry start"

Od 1 września rusza program "Dobry start -300 dla ucznia". Poniżej szczegółowe informacje.

Rekrutacja do przedszkola

Zapraszamy zainteresowanych rodziców do zapisu swoich dzieci. Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdują się w w dziale artykuły-Rekrutacja do predszkola.

Zapisy do oddziałów przedszkolnych

Zgodnie z Uchwałą Nr XXXV/254/18 Rady Gminy Stolno z dnia 26.01.2018 w sprawie określenia kryteriów postępowania rekrutacyjnego informujemy, że zapisy do oddziałów przedszkolnych, na rok szkolny 2018/2019, w Szkole Podstawowej w Stolnie można dokonać w sekretariacie, w dniach 5-23.03.2018, w godzinach od 9.00-14.00.
Powyższa uchwała jest dostępna na stronie http://www.bip.stolno.com.pl/

Facebook

Wszystkie aktualności i wydarzenia od dnia 13 listopada znajdują się na stronie Facebooka. Przekierowanie następuje po kliknięciu na znaczek.


Dzień Jeża

10 listopada dzieci z klas I-III obchodziły Dzień Jeża. W trakcie zajęć poznały życie i zwyczaje tych sympatycznych ssaków. Wykonały tez wspólną pracę plastyczną przedstawiającą jeża, który zamiast kolców miał przyklejone wycięte z papieru dłonie dzieci.
/I.Rudolf-Kowalska/

Galeria
Wygenerowano w sekund: 0.06
365,048 Unikalnych wizyt