Szkoła Podstawowa w Stolnie

Nawigacja

Menu artykułów

-> Dokumenty szkolne
-> Gazetka szkolna
-> Historia szkoły
-> Informatyka i technika
-> Język angielski
-> Kadra
-> Nasza Gmina
-> Nasze sukcesy
-> Pedagog
-> Petycje
-> Rekrutacja do przedszkola
-> Sala gimnastyczna
-> Samorząd szkolny
-> Szkolny Ośrodek Kariery
-> Świetlica

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Nabór na stanowiska w oddziale przedszkonym

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stolnie ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz asystenta nauczyciela wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019. Przedszkole jest utworzone w ramach projektu:"Zwiększenie dostępu do wychowania przedszkolnego w gminie Stolnie", dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Poniżej dokumentacja.

Nabór na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego

Nabór na stanowisko asystenta nauczyciela wychowania przedszkolnego

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego


Dnia 11 lipca 2018 r. w odbyła się rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019 utworzonego w ramach projektu :"Zwiększenie dostępu do wychowania przedszkolnego w gminie Stolnie", dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.w wyniku czego do oddziału przedszkolnego w Stolnie zakwalifikowali się: (niestety zw względu na RODO nie możemy podać imienia i nazwiska dziecka, każdemu dziecku nadano symbol)

Lista zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego

Program "Dobry start"

Od 1 września rusza program "Dobry start -300 dla ucznia". Poniżej szczegółowe informacje.

Rekrutacja do przedszkola

Zapraszamy zainteresowanych rodziców do zapisu swoich dzieci. Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdują się w w dziale artykuły-Rekrutacja do predszkola.

Zapisy do oddziałów przedszkolnych

Zgodnie z Uchwałą Nr XXXV/254/18 Rady Gminy Stolno z dnia 26.01.2018 w sprawie określenia kryteriów postępowania rekrutacyjnego informujemy, że zapisy do oddziałów przedszkolnych, na rok szkolny 2018/2019, w Szkole Podstawowej w Stolnie można dokonać w sekretariacie, w dniach 5-23.03.2018, w godzinach od 9.00-14.00.
Powyższa uchwała jest dostępna na stronie http://www.bip.stolno.com.pl/

Facebook

Wszystkie aktualności i wydarzenia od dnia 13 listopada znajdują się na stronie Facebooka. Przekierowanie następuje po kliknięciu na znaczek.


Dzień Jeża

10 listopada dzieci z klas I-III obchodziły Dzień Jeża. W trakcie zajęć poznały życie i zwyczaje tych sympatycznych ssaków. Wykonały tez wspólną pracę plastyczną przedstawiającą jeża, który zamiast kolców miał przyklejone wycięte z papieru dłonie dzieci.
/I.Rudolf-Kowalska/

Galeria

11 listopada-rocznica odzyskania niepodległości

Święta państwowe10 listopada, jak każdego roku, w Szkole Podstawowej im. Dariusza Kołodziejka w Stolnie uczczono 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Oprócz uroczystego apelu, podczas którego przypomniano najważniejsze wydarzenia z historii Polski, zwieńczone jedenastym listopada 1918 roku, po raz trzeci odbył się konkurs pieśni patriotycznych. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum odśpiewali między innymi „Rotę”, „Piechotę”, „Legiony”, „Dziewczynę z granatem”, „Weteranom z oddziału Ponurego”, „Przybyli ułani”. Oprócz klas IV – VII oraz II i III gimnazjum wystąpiły również wszystkie dzieci z klas najmłodszych, które otrzymały pamiątkowe dyplomy. Nad przygotowaniem dzieci czuwały panie wychowawczynie.
Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w grudniu. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał tradycyjnego rogalika. Nad przebiegiem uroczystości czuwali nauczyciele wychowawcy oraz opiekunowie samorządu szkoły podstawowej i gimnazjum.
/K.Grzędzicka/

Galeria


Rogale, Rogaliki... Palce lizać...

W czwartek podczas zajęć technicznych klasy VIA i VIB przygotowały prezentacje dotyczącą Rogali Marcińskich, w której znalazły się: historia rogala, przysłowia i życiorys św. Marcina. Burza mózgów pozwoliła na wybór najlepszego przepisu według którego klasy rozpoczęły swoje potyczki kulinarne i upiekły najsmaczniejsze rogale uczniowskie w okolicy Stolna.
Jutro nastąpi ich degustacja przez cała społeczność uczniowską po uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości.
Nasze Rogale są ściśle związane z jutrzejszym dniem .
Zapraszamy więc jutro do nas !!!


Galeria

Kręci mnie bezpieczeństwo

Dnia 09.XI.2017 w ramach programu profilaktycznego „ Kręci mnie bezpieczeństwo”, przedszkolacy i grupa zerówki gościła funkcjonariusza Straży Pożarnej z Chełmna, Pana Kaspra Korczaka.
Strażak w ciekawej formie filmików edukacyjnych przekazał dzieciom wiedzę dotyczącą bezpiecznych zachowań w sytuacji zagrożenia pożarem. Dzieci dowiedziały się jak należy postępować gdy zapali się na nas odzież, co trzeba zrobić gdy zapłonie garnek z olejem. Przedszkolacy przypomnieli sobie wszystkie numery alarmowe. Na zakończenie strażak zaprosił obie grupy do odwiedzin Straży pożarnej w Chełmnie.
/oprac. Małgorzata Sadowska/

Galeria

Nasi uczniowie jako wolontariusze

Uczniowie klasy V zorganizowali na terenie szkoły zbiórkę karmy dla psów. Dziś podczas wizyty w schronisku wcielili się w rolę wolontariuszy. Sprzątali klatki podopiecznych, zadbali aby każdy miał pełną miskę a także odbyli spacer po lesie. Dzięki temu każdy przekonał się na czym polega praca wolontariusza oraz w jakich warunkach przebywają psy w schronisku. Mam nadzieję że dzięki tej lekcji zrozumieją że posiadanie psa to bardzo odpowiedzialna rola.
/K.Wojciechowska/

Galeria
Wygenerowano w sekund: 0.04
251,692 Unikalnych wizyt